Contact

Blikken.nl is dé blikken groothandel van Nederland. Je kunt bij ons terecht voor blikken in alle soorten, maten en oplages. We leveren deze blikken leeg, maar desgewenst ook met een vulling. Daarnaast leveren wij ook private label blikken. Dit doen wij door ze te bedrukken, graveren of te embossen: Jij bepaalt zelf hoe je blikken eruit komen te zien, het design kun je zelf aanleveren. Of wij helpen je hierbij. Wij doen dit werk al jaren. Met veel kennis van blikken, enthousiasme en een uitstekende service helpen wij je graag!

Blikken.nl is onderdeel van Fortune Factory B.V.
Je kunt ons op werkdagen bereiken op:

verkoop@fortunefactory.nl      |      078 890 77 66.
 
Bezoekadres:  Nieuwland Parc 11 G     2952 DA   Alblasserdam    |    Postadres:  Blikken.nl   Postbus 329   2950 AH   Alblasserdam
Bankrelatie:  Rabobank Drechtsteden    |    IBAN:  NL85 RABO 012 24 74 023    |    BIC:  RABONL 2U
Kamer van Koophandel:  23082195    |    BTW nummer:  NL8160.25.678.B01

 

Vragen voor het Sales team?

rolf-chocoladeletterXL
Rolf - Teammanager Sales Mail: rolf@geluk.com Bel: 078 - 890 77 66
pim-fortune cookies
Pim - Key Account Manager Mail: pim@geluk.com Bel: 078 - 890 77 66
contact-ilona
Ilona - Campagne/Project Adviseur Mail: ilona@geluk.com Bel: 078 - 890 77 66
esmee-blikken
Esmee - Campagne/Project Adviseur Mail: esmee@geluk.com Bel: 078 - 890 77 66

Vragen over onze webshop

jasper-chocoladerepen-contact
Jasper - E-commerce Manager Mail: jasper@geluk.com Bel: 078 - 699 08 41
rowen-blikken
Rowen - Online Marketing Mail: rowen@geluk.com Bel: 078 - 699 08 41
jeanette-cake-contact
Jeanette - Grafische Vormgeving Mail: jeanette@geluk.com Bel: 078 - 699 08 41
 

Vragen over productie?

Ingrid Productie Contact
Ingrid - Teammanager Productie & Logistiek Mail: ingrid@fortunefactory.nl
Chris Logistiek Contact
Chris - Assistent Productie & Logistiek Mail: ingrid@fortunefactory.nl