Contact

Blikken.nl is dé blikken groothandel van Nederland. Je kunt bij ons terecht voor blikken in alle soorten, maten en oplages. We leveren deze blikken leeg, maar desgewenst ook met een vulling. Daarnaast leveren wij ook private label blikken. Dit doen wij door ze te bedrukken, graveren of te embossen: Jij bepaalt zelf hoe je blikken eruit komen te zien, het design kun je zelf aanleveren. Of wij helpen je hierbij. Wij doen dit werk al jaren. Met veel kennis van blikken, enthousiasme en een uitstekende service helpen wij je graag!

Blikken.nl is onderdeel van Fortune Factory B.V. Je kunt ons op werkdagen bereiken op: verkoop@fortunefactory.nl      |      078 890 77 66.
 
Bezoekadres:  Nieuwland Parc 11 G     2952 DA   Alblasserdam    |    Postadres:  Blikken.nl   Postbus 329   2950 AH   Alblasserdam Bankrelatie:  Rabobank Drechtsteden    |    IBAN:  NL85 RABO 012 24 74 023    |    BIC:  RABONL 2U Kamer van Koophandel:  23082195    |    BTW nummer:  NL8160.25.678.B01

Vragen voor het Sales team?

contact-rolf
Rolf - Teammanager Sales
Mail: rolf@geluk.com Bel: 078 - 890 77 66
contact-pim
Pim - Key Account Manager
Mail: pim@geluk.com Bel: 078 - 890 77 66
contact-ilona
Ilona - Campagne/Project Adviseur
Mail: ilona@geluk.com Bel: 078 - 890 77 66
contact-esmee
Esmee - Campagne/Project Adviseur
Mail: esmee@geluk.com Bel: 078 - 890 77 66

Vragen voor de directie of administratieve en financiële zaken?

contact-erik-jan
Erik Jan - Oprichter/Directeur
Mail: erik@geluk.com Bel: 078 - 890 77 66
contact-steven
Steven - Administratie
Mail: steven@geluk.com Bel: 078 - 699 08 41

Vragen over vormgeving of blikken.nl

contact-jasper
Jasper - E-commerce Manager
Mail: jasper@geluk.com Bel: 078 - 699 08 41
contact-jeanette
Jeanette - Grafische Vormgeving
Mail: jeanette@geluk.com Bel: 078 - 699 08 41
contact-maaike
Maaike - Online Marketeer / Grafische Vormgeving
Mail: maaike@geluk.com Bel: 078 - 699 08 41
contact-dave
Dave - E-commerce / Online Marketing
Mail: dave@geluk.com Bel: 078 - 699 08 41

Vragen over de Productie en Logistiek?

contact-ingrid
Ingrid - Manager Productie en Logistiek
Mail: magazijn@geluk.com
contact-chris
Chris - Assistent Productie en Logistiek
Mail: magazijn@geluk.com