Contact

Blikken.nl is dé blikken groothandel van Nederland. Je kunt bij ons terecht voor blikken in alle soorten, maten en oplages. We leveren deze blikken leeg, maar desgewenst ook met een vulling. Daarnaast leveren wij ook private label blikken. Dit doen wij door ze te bedrukken, graveren of te embossen: Jij bepaalt zelf hoe je blikken eruit komen te zien, het design kun je zelf aanleveren. Of wij helpen je hierbij. Wij doen dit werk al jaren. Met veel kennis van blikken, enthousiasme en een uitstekende service helpen wij je graag!

Blikken.nl is onderdeel van Fortune Factory B.V. Je kunt ons op werkdagen per e-mail bereiken: verkoop@fortunefactory.nl en per telefoon: 078 890 77 66.

Bezoekadres:
Nieuwland Parc 11 G
2952 DA Alblasserdam
Postadres:
Blikken.nl
Postbus 329
2950 AH Alblasserdam
Bankrelatie:
Rabobank Drechtsteden
IBAN: NL85 RABO0 122474023
BIC: RABONL 2u
Kamer van Koophandel: 23082195
BTW nummer: NL8160.25.678.B01

Vragen voor het Sales team?

Rolf Sales Contact
Rolf - Teammanager Sales

Mail: rolf@fortunefactory.nl
Bel: 078 - 890 77 66

Pim Sales Contact
Pim - Campagne/Project Adviseur

Mail: pim@fortunefactory.nl
Bel: 078 - 890 77 66

Jessica Sales Contact
Jessica - Campagne/Project Adviseur

Mail: jessica@fortunefactory.nl
Bel: 078 - 890 77 66

Esmee Sales Contact
Esmee - Campagne/Project Adviseur

Mail: esmee@fortunefactory.nl
Bel: 078 - 890 77 66

Vragen over vormgeving of Blikken.nl?

Jeanette DTP Contact
Jeanette - Grafische Vormgeving

Mail: jeanette@fortunefactory.nl
Bel: 078 - 699 08 41

Jasper E-commerce manager
Jasper - E-commerce Manager

Mail: jasper@fortunefactory.nl
Bel: 078 - 699 08 41

Rowen E-commerce Contact
Rowen - Online Marketing

Mail: rowen@fortunefactory.nl
Bel: 078 - 699 08 41

Vragen over de Productie en Logistiek?

Ingrid Productie Contact
Ingrid - Manager Productie en Logistiek

Mail: ingrid@fortunefactory.nl
Bel: 078 - 890 77 65

Chris Logistiek Contact
Chris - Assistent Productie en Logistiek

Mail: chris@fortunefactory.nl
Bel: 078 - 890 77 65

Vragen over administratieve en financiële zaken?

Ingrid Productie Contact

Sue - Administratie

Mail: sue@fortunefactory.nl
Bel: 078 - 699 08 41