A4 blik met scharnierdeksel

A4 blik met scharnierdeksel, in zilver. Voor het verpakken van belangrijke documenten. 
Basisprijs per stuk
  € 5,45
€ 4,50
Basisprijs per stuk
Totaal
incl. BTW
excl. BTW
Levertijd: ca. 5-10 werkdagen Minimale afname: 12 stuks
Ontvang meer korting bij grotere aantallen!
Bekijk de staffelkorting voor alle prijzen
  • Klanten beoordelen ons met een 8.7 / 10
  • Eenvoudig samples bestellen
  • Echt persoonlijk advies
  • Eenvoudig online een offerte aanvragen
Staffelprijzen arrow-down
Aantal
Prijs per eenheid
96
€ 5,38 € 4,45
240
€ 5,14 € 4,25
480
€ 4,84 € 4,00
1200
€ 4,48 € 3,70
Hoe meer je bestelt, hoe voordeliger!

Specificaties

arrow-down
Afmetingen L 312 x B 222 x H 25 mm

Omschrijving

arrow-down
A4 blik met scharnierdeksel

A4 blik met scharnierdeksel. Een blik waar precies A4 document in passen en verpakt kunnen worden. Denk aan een diploma of certificaat. 

Het rechthoekige A4 blik is verkrijgbaar in de kleur: zilver. Het blik heeft de volgende afmeting: L 312 x B 222 x H 25 mm en is voorzien van een scharnierdeksel. 

A4 geschenkblik

Maak van het A4 blik een geschenkblik. Verpak jouw documenten, zoals een informatiepakket, brochure of belangrijke uitnodiging in dit mooie blik. Zo maak je van jouw documenten een cadeautje en worden ze tegelijktijd goed beschermd. 

Het A4 blik is tevens een mooi blik voor diploma's en certificaten. Verras leerlingen met hun diploma in een mooi geschenblik. Zo kunnen zij het diploma netjes opbergen en hebben ze ook nog eens een mooi aandenken aan de school of instelling.

Soortgelijke blikken hebben wij naast A4, ook in A5 en A6 formaat.

Bedrukking naar eigen ontwerp

Het deksel van het blik is te personaliseren, dit kan op 3 verschillende manieren. (zie de laatste afbeelding)

Logo bedrukking - Dit is een duidelijk zichtbare bedrukking op het midden van het deksel. Hier is plek voor een logo of een eigen tekst.

Volledige bedrukking - Dit is een all-over bedrukking, dus over het gehele deksel. Stuur zelf een ontwerp in voor deze bedrukking of laat hem ontwerpen.

Bedrukking

arrow-down

Voor het personaliseren van het product, brengen wij eenmalig instelkosten van €37,50 in rekening.

Digitale proefdruk

Voordat we het product bedrukken, sturen we altijd een digitale proefdruk. Pas na een akkoord op de proefdruk, zullen wij het blik van een label/bedrukking voorzien.

Downloads

Sample

arrow-down

Dit is een sample aanvraag. Je ontvangt één sample. Voor de verzending wordt achteraf €8,95 in rekening gebracht door middel van een factuur. Deze kosten komen te vervallen bij een bestelling van minimaal € 99,-

Recent bekeken